وب سایت میکرو سورس مرکز خرید و انواع کد و سورس های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت متوای رایج در ایران می باشد که از سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است که در زمینه ارتقا برنامه نویسی سعی می کند بهترین ها را در اختیار کاربران خود و جامعه برنامه نویسی کشور اراپه دهد.

بازار کار و فرصت شغلی برنامه نویس

صنعت کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهان رو به رشد می باشد و به تبع آن تقاضا برای انواع نرم افزارهای کامیپوتری جدید در صنایع مختلف نیز در حال افزایش است. در کنار این مورد، با توجه به توسعه کامپیوتر و نفوذ آن به داخل تقریبا همه خانواده ها، شرکت ها و صنایع و وابستگی بیش از پیش جوامع به این دستاورد بزرگ بشر، حوزه برنامه نویسی کامپیوتر نیز در حال رشد است و زمینه های کاری بسیار زیادی را برای آن می توان تصور کرد. از کارکردن در واحد فناوری اطلاعات سازمان های دولتی تا کار کردن در یک شرکت تولید کننده محصولات نرم افزاری و یا کار کردن به صورت پروژه ای و شخصی(Freelancing). عامل مهم در یافتن شغل مناسب در این حوزه، داشتن تجربه، تخصص و تسلط بر تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی روز دنیاست.
در ایران در سال های گذشته میزان استخدام برنامه نویسان کامپیوتر، مخصوصا آن گروهی که به زبان های برنامه نویسی تحت وب تسلط بیشتری داشته اند، با نرخ قابل قبولی در حال افزایش بوده است و به دلیل توسعه صنعت نرم افزار در داخل کشور پیش بینی می شود این روند همچنان ادامه یابد. البته آمار و اطلاعات دقیقی از سوی مراجع ذیصلاح در این خصوص اعلام نگردیده است.

میکرو سورس, افتتاحیه میکرو سورس, آموزش برنامه نویسی, آموزش برنامه نویسی

وب سایت میکرو سورس به آدرس اینترنتی Micro-Source.IR فعالیت خودش رو در تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۷ شروع کرده و یکی از زیر مجموعه های شرکت طراحی سایت پژواک وب (رویان فناوران پژواک سیستم) می باشد. فعالیت اصلی وب سایت میکرو سورس قراردادن جدیدترین سورس های برنامه نویسی می باشد همچنین دز زمینه هایی از قبیل :

  • طراحی حرفه ای قالب وردپرس
  • طراحی گرافیک
  • سئو و بهینه سازی
  • فارسی سازی قالب وردپرس
  • آموزش های فارسی و آخرین افزونه ها و قالب های وردپرس
  • , ….

هم فعالیت خواهد داشت , در صورتی هر گونه انتقال یا پیشنهادی در جهت افزایش کیفیت و کمیت وب سایت دارید حتماْ در بخش نظرات و یا ارتباط با ما اعلام کنید.

ضمن سپاس و قدردانیمدیریت