سورس طراحی صفحه پروفایل کاربری یا پروفایل طراح برنامه یکی از صفحات لازم در اکثریت برنامه های اندروید می باشد. در این مطلب سورس طراحی صفحه پروفایل را برای شما آماده کرده ایم.دقت داشته باشید این سورس کد فقط شامل طراحی Layout صفحه می باشد و کدهای کلاس Activity پروفایل کاربری رو شامل نمی شود.

فرقی نمیکند که برنامه شما چه برنامه ای است! در چه سطحی قرار دارد ، امکانات و کارآیی آن چگونه است. هر برنامه اندرویدی چه شرکتی باشد چه شخصی چه تجاری باشد چه آموزشی نیاز به صفحه ای برای معرفی کاربر یا همان صفحه پروفایل کاربری دارد. این صفحه معرفی کاربر می تواند شامل معرفی کاربران و استفاده کنندگان برنامه شما باشد یا اینکه طراح و تیم برنامه نویسی برنامه را شامل شود. در این صفحات معمولا اطلاعات اولیه و ارتباطی با کاربر ، مدیر یا طراح در نظر گرفته می شود که دیگران می توانند از آن بهره ببرند. به عنوان مثال فرض کنید برنامه شما یک برنامه خدماتی است و شامل اعضاء مختلفی در تیم پشتیبانی می باشد.

می توانید برای هر کدام از این افراد صفحه پروفایلی در نظر بگیرید. اطلاعات تماس هر کدام را که شامل آدرس ایمیل ، شماره تماس ثابت ، شماره موبایل می باشد جداگانه بنویسید یا لینک شبکه های اجتماعی آنها را بگذارید تا مشتریان برنامه بتوانند به راحتی و بسته به صلاحدید خودشان از راه های ارتباطی که در اختیارشان قرار دارد استفاده کنند.

دانلود سورس طراحی صفحه پروفایل در اندروید

درباره سورس کد:این سورس کد برای استفاده در Android Studio ساخته و آماده دانلود شده است.در این سورس کد ، طراحی بر روی فایل XML انجام شده است.
کلاس Activity باید طبق نظر شما طراحی و توسعه داده شود.

بخشی از سورس XML برنامه :