در این قسمت سورس کد برنامه تاکسی یاب مشابه اسنپ و تپ سی را برای شما علاقه مندان و طراحان و برنامه نویسان اندروید آماده دانلود کرده ایم . برای آشنایی با این محصول و چگونگی کارکرد آن توصیه می کنیم تمامی مطالب این صفحه را تا انتها بخوانید.

برنامه های تاکسی یاب ، پیک یاب و هر نوع خدماتی که مبتنی بر نقشه است امروزه به نوعی از کارآمدترینِ اپلیکیشن ها هستند. از این جهت چنین سورس کدهایی می توانند جنبه آموزشی بالایی داشته باشد ، می تواند برای دانشجویان رشته کامپیوتر و IT یک زمینه تحقیقاتی عالی به حساب بیاید و به عنوان پروژه یا پایان نامه از آن استفاده کنند. طراحان و برنامه نویسان روزانه با سفارش های زیادی از جانب مشتریان خود روبرو می شوند و به خوبی می دانند که توسعه چنین برنامه هایی چقدر زمان بر ، دشوار اما پردرآمد است. استفاده از سورس کدهای آماده به طراحان و برنامه نویسان این امکان را می دهد تا علاوه بر آشنایی با چگونگی کارکرد و طراحی این نوع سیستم ها ، بخش زیادی از توسعه برنامه را طی یک روز پیش ببرند و باقی زمانی که تا تحویل پروژه را دارند صرف شخصی سازی برنامه طبق نیازهای مشتری یا اضافه کردن امکانات جدید به سورس کد و حتی به ویرایش کردن سورس طبق نیازهای فعلی خود بپردازند.

سورس کدی که پیش روی شماست ، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های شما با شما را به هدفتان نزدیک تر می کند. مسلما نه این سورس کد و نه هیچ سورس دیگری ۱۰۰ درصد نیازهای فعلی هر برنامه نویسی را برطرف نمی کند و عاری از اشکال نیست و بسته به نیاز طراح باید.

پروژه شامل:

  1. فایل سورس برنامه اندروید (سمت راننده)
  2. فایل سورس برنامه اندروید (سمت کاربر)
  3. فایل پنل و پیشخوان مدیریت به زبان Php (سمت سرور)