توضیحات مختصر محصول

با استفاده از List View ها می توانید لیستی از آیتم ها را نمایش دهید . در سورس کد ListView اندروید ، از زبان های برنامه نویسی و طراحی سایت لیست شده است. بسته به نیاز خود می توانید مقدار String ها را تغییر دهید و اسم آیتم هایی که می خواهید در برنامه به  صورت لیست نمایش داده شوند را اضافه کنید.  سورس کد ListView اندروید را می توانید از باکس بالای صفحه دانلود کنید.

لیست ویو های اندروید یکی از پرطرفدارتین المنت ها می باشند که در طراحی و عمکرد برنامه شما نقش بسزایی را بازی خواهند کرد. با استفاده از ListView می توانید منوهای برنامه خود را بسازید ، اطلاعات خود را دسته بندی کنید. محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به کاربر نمایش دهید و به طور کلی هر کاری که می تواند در قالب یک لیست از اطلاعات باشد را می توانید با استفاده از آن به کاربر نمایش دهید.

هچنین می توانید در بحث طراحی هم کنترل خوبی روی طاهر و تنظیماتی نظیر رنگ پس زمینه ، رنگ عنوان اصلی ، رنگ متن ، چگونگی آرایش تصاویر و دکمه هایی که درون آن قرار می گیرند داشته باشید. معمولا برای چنین تغییراتی احتیاج به یک Custom ListView دارید تا از حالت ساده و عادی ListView ها خارج شوید و بتوانید تصاویر و تغییراتی که مدنظر شما می باشد را اعمال کتید.

درباره سورس کد:

این سورس کد برای استفاده در Android Studio ساخته و آماده دانلود شده است.در این سورس کد ، آیتم های لیست ویو شامل نام زبان های برنامه نویسی است که می توانید آنها را به نام دلخواه خود تغییر دهید.پس از کلیک بر روی هر آیتم نام آیتم کلیک شده نمایش داده می شود که می توانید آنرا طبق نیاز خود تغییر دهید.

بخشی از سورس کد برنامه :